Policja pobiła gościa dyskoteki.

Wszytskie nagłosnione sprawy o przestępstwach popełnionych przez władzę.

Policja pobiła gościa dyskoteki.

Postprzez Nicole69 7 kwi 2009, o 22:14

Tomasz K. 26-letni mieszkaniec Jasła, twierdzi, że w nocy z piątku na sobotę został pobity przez policjantów w budynku jasielskiej komendy.

Według jego relacji, około godziny 3 w dyskotece "Europa" rozdzielił dwóch szamoczących się gości. Chwilę później policjanci chcieli wyprowadzić Tomasza z dyskoteki.

- Mężczyzna nie podporządkował się poleceniom funkcjonariuszy - mówi mł. asp. Łukasz Gliwa, oficer prasowy jasielskiej policji. - Był agresywny i próbował uciec. Policjanci musieli więc założyć mu kajdanki.

Tomasza K. przewieziono do komendy. Z dalszej jego relacji wynika, że tam został on dotkliwie pobity przez jednego z funkcjonariuszy. Potwierdza to również 23-letni Sławomir J., którego zatrzymano wraz z Tomaszem.

Po wyjściu z komendy Tomasz K. poszedł do szpitala, gdzie lekarz stwierdził obrażenia twarzy, klatki piersiowej i kończyn. Następnego dnia rano pobity mężczyzna złożył na policji skargę na pobicie.

- Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie przeprowadzi prokuratura - informuje podinsp. Robert Woźnik, komendant powiatowy policji w Jaśle. - Wszcząłem też wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne, które wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna jest dobrze znany policji. Niejednokrotnie wchodził już w konflikt z prawem i był notowany w związku z różnego rodzaju występkami.

Krzysztof Rokosz
Nicole69
Początkujący Palacz
Początkujący Palacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 15:10

Powrót do Zatrważające info o Policji


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron